Ból podczas stosunku na przedniej ścianie macicy

Witam, jestem 8 miesięcy po nieplanowanym cc. Po połogu miałam usg brzuszne -wszystko ok. 3 dni temu byłam u gin. - brak miesiączki w kwietniu. (policystyczne jajniki - miesiączka co 26-70 dni). na usg zobaczyła dużą czarną plamę, na moje oko około 1/5 macicy. Bardzo się dziwiła co to jest. Tematu nie dokończyła. skupiła się na jajnikach. Co to może być? Słyszałam kiedyś o rozejściu się cięcia w jamie macicy. Dodam, że podczas stosunku odczuwam ból na przedniej ścianie macicy.

Ale proszę to pytanie zadać bezpośrednio ginekologowi, który wykonywał badanie USG. Subiektywny opis typu duża czarna plama w USG nie mówi nic konkretnego klinicznie.