Ból podczas stosunku u młodej kobiety

Witam! Mam bardzo wstydliwy problem. Od niecałego roku jestem z mężczyzną,problem tkwi w tym że nie moge się z nim kochać.Nie jestem dziewicą,pierwszy stosunek odbyłam z innym partnerem tylko raz.Drugim był mój obecny.Przy każdej próbie członek był włożony do końca,ale to i każdy kolejny ruch sprawiało mi ogromny ból.Zaznaczam,że byłam dobrze nawilżona.Byłam u ginekologa,on mnie tylko obejrzał,zapisał tabletki antykoncepcyjne ale to nic nie pomogło.Bardzo proszę o radę co mam dalej robić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na tym etapie mogę jedynie polecić ponowną wizytę u ginekologa ( innego niż dotychczas) by wykluczyć zminy w obrębie błony śluzowej macicy i pochwy tj nadżerki, polipy , mięśniaki. Czasami same uwarunkowania anatomiczne mogą wpływać na dyskomfort podczas stosunku.