Ból podczas stosunku u partnerki po seksie oralnym

Witam. Uprawialiśmy z dziewczyną petting i doszło do tego, że z penisa wydostał się preejakulatu. ( nie wiele) Później moja dziewczyny dotknęła pochwy mojego penisa. (nie włożyłem go do środka) I teraz jest obawa bo coś ją uciska w podbrzuszu. (dodam, że przed tym kontaktem sprawiałem jej przyjemność sexem oralnym. Czy ten ból może być spowodowany, moim nie odpowiednim ruchem podczas sprawiania jej, tej przyjemności ? ) Dodam, że ten ucisk pojawił sie u niej jakieś 15 min to tym co zrobiłem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból podbrzusza może być spowodowany zapaleniem w obrębie układu rozrodczego. Nie można wykluczyć gastrologicznego podłoża dolegliwości. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.