Ból podczas wejścia penisa do pochwy

witam oto pytanie podczas stosunku boli mnie gdy partner we mnie wchodzi tzn wejście do pochwy stosujemy różne żele ale nic nie daje boli nawet w srodku co to może być?seks nie sprawia mi przyjemności nie chce się zmuszac z powodu bólu.

Lek. Tomasz Budlewski

{Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić ewentualną przyczynę oraz zlecić dodatkowe badania/konsultację.