Ból podczas wkładania palców do pochwy

w tamtym miesiącu pierwszy raz współżyłam z partnerem, seks nie sprawia mi bólu , tylko na początku przy wprowadzeniu członka do pochwy. jednak sprawia mi ból jak mój partner przy grze wstępnej wkłada mi palce , strasznie mnie piecze wejście do pochwy , jednak przy stosunku nie mam tego bólu. zanim zaczęliśmy uprawiać seks także wkładał mi palce do pochwy i nie czułam żadnego bólu. dlaczego tak jest? czasami również wydzielina z pochwy jest zabarwiona na brązowo.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie wynika to z mechanicznego podraznienia pochwy. Polecam zele intymne na początku stosunku.