Ból podczas wprowadzenia penisa do pochwy oraz obfite miesiączki

Witam! Od pewnego czasu odczuwam ból podczas stosunku, pojawia się przy wprowadzeniu penisa do pochwy i strasznie obfite miesiaczki.
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

W związku z występującymi objawami wskazana jest kontrolna wizyta u ginekologa.
Warto także wykonać morfologię krwi, by sprawdzić czy z powodu bardzo obfitego krwawienia miesięcznego nie doszło do anemii.