Ból podczas wprowadzenia penisa podczas stosunku

Witam, mam pytania ponieważ nigdy nie miałam takiej sytuacji a mianowicie gdy współżyje z moim mężem od kilku dni czuje takie pieczenie w okolicach pochwy a tak bardziej nie wiem tak jak by w okolicy błony dziewiczej i z góry mówię że to nic nie ma wspólnego z nawilżeniem nie wiem co mam robić i dlaczego odczuwam taki ból proszę o poradę.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Ból w trakcie stosunku występuje w wielu stanach chorobowych, ale najczęściej związany jest z infekcją i stanem zapalnym w drogach rodnych. Do ustalenia właściwej diagnozy konieczna jest wizyta u ginekologa, który po przeprowadzonym badaniu zleci odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam.