Ból podczas współżycia i pękanie błony przy wejściu do pochwy

Witam,od kilku miesięcy mam problem ze współżyciem , odczuwam bol przy stosunku i błona przy wejściu do pochwy troszeczkę pęka lecz nie zawsze, jednak gdy nie pęka wciąż czuje bol. Jaka moze być tego przyczyna?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem niedostatecznego nawilżenia, rozluźnienia jak i wad w obrębie budowy narządów płciowych. W celu określenia konkretnej przyczyny sugeruję ocenę lekarza ginekologa.