Ból podczas współżycia i pieszczenia piersi u żony

Jesteśmy małżeństwem od 4 m-cy. Niestety podczas współżycia i prób wejścia członka do pochwy moja żona reaguje jak na ból. Nigdy nie udało się nam normalnie współżyć. Żona nie ma skoku temperatury podczas owulacji (jest śluz). Podczas całego cyklu są jedynie niewielkie zmiany w temperaturze. Ma bardzo wrażliwe piersi i mimowolnie odpycha mnie przy próbie ich pieszczenia, a jak dotykam pomiędzy piersiami toczasami ją coś boli. Ginekolog nic niepokojącego nie stwierdził. Co powinniśmy dalej robić?

Zachęcam do wizyty u P.Dr. Pozdrawiam. JW, seksuologia blog.