Ból podniebienia i zdjęcie mostka

Mam 55 lat od 10 lat mam mostek na zębach. Ostatnio miałam takie lekki ból ucha. Dałam więc krople Otinum, a po 2 dniach pojawiło się na podniebieniu przy zebach górnej 1 i 2. Zdjełam mostek, bo nie mogłam jeść, bo trochę bolało. Teraz płuczę sobie jame ustną rozcieńczonym dentosepem. W poniedziałek idę do mojej dentystkiCo to jest?

Magdalena StusiĹska

Być może pod mostkiem w obrębie dziąsła utworzył się stan zapalny. Dentystka po obejrzeniu będzie w stanie powiedzieć więcej.