Ból policzka po ekstrakcji zatrzymanej ósemki

2,5miesiąca temu wyrwałam zatrzymaną górną ósemkę.Od tego czasu boli mnie połowa policzka.Początkowo chirurg zrzucał winę na suchy zębodół, ale mimo upływu czasu, stan nie uległ poprawie.Do dziś dziąsło się też nie zrosło.W międzyczasie wykonałam RTG zatok, kons.laryngologiczną, MRI głowy i kons.neurlogiczną sądząc, że wina leży gdzie indziej.Wyniki są bardzo dobre.Żadnych patologii.Ponownie odesłano mnie do stomatologa gdzie wykonano pantomogram.Lekarz nie widzi zmian.Co jeszcze mogę zrobić?

Witam serdecznie,
Konieczna jest dalsza diagnostyka - sprawdzenie źródła bólu, kiedy się nasila, w jaki sposób promieniuje. Jak wygląda sam zębodół i czy nie ma połączenia z zatoką. Czy tkanki pod niezrośniętym dziąsłem są zagojone. Ewentualnie można wykonać plastykę dziąsła w tej okolicy.
Dla uspokojenia swoich obaw, można skonsultować się z innym stomatologiem. Warto jednak wcześniej jeszcze raz pójść na kontrolę do lekarza wykonującego zabieg.

Proszę zebrać wszystkie dotychczas wykonane wyniki badań łącznie z pantomogramem, zrobić małe zdjęcie rtg okolicy po usuniętym zębie i skonsultować się z innym chirurgiem w innym gabinecie.