Ból połowy głowy przy ruchu

od paru dni boli mnie prawa połowa głowy, od czoła aż do karku.Bardziej boli przy ruchu, smarowałam ściegna przy karku,troche zelżało,ale pobolewa nadal.Cisnienie mam niskie.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Przyczyn bólu głowy może być wiele. Najczęściej są to przyczyny pierwotne (na przykład migrena, ból napięciowy). Rzadziej bóle głowy wtórnie towarzyszą innym jednostkom chorobowym takim jak jak choroby laryngologiczne i okulistyczne, nadciśnienie tętnicze, choroby reumatyczne. Proszę wspomóc się dostępnymi w aptekach bez recepty lekami przeciwbólowymi. jeśli ból nie zmniejszy się mimo ich stosowania proszę udać się do lekarza POZ.