Ból pomiędzy łopatkami podczas leżenia

Mam problem z bólem między lewą łopatką, a kręgosłupem. Ból nasila się przy leżeniu i nie ustępuje. Gdy stoję i ciągnę głowę w dół to ból też się nasila. Czasami gdy się schylę to czuje ogromny ból w tym miejscu i czuję jakby się tam coś przesuwało, jakaś kulka. Ból jest uciążliwy i nie daje mi spokoju od około 3 lat i jest coraz silniejszy. Zastanawiam się co to może być.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na nieprawidłowości w obrębie kręgosłupa. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.