Ból pomimo usunięcia zęba

Mam prawdopodobnie nerw trójdzielny i usunęłam zęba 2miesiace temu a bol nie ustępuje czy mogę wszczepić implant zęba.czy jeszcze bardziej może podrażnić nerw. Proszę pomocy bo pani implantolog to aby kasę zedrzeć tak samo bylo z usunięciem zęba to ona zadecydowala żeby usunąć gdzie mówiłam ze podejrzewają nerw trójdzielny ponieważ meczylam sie z bólem 2,5 roku. Proszę pomocy

Witam serdecznie,
Należy dokładnie przebadać czy nie występują u Pani źródła stanu zapalnego i jednoznacznie ustalić przyczynę dolegliwości bólowych, przed podjęciem dalszego leczenia.
Z pani opisu wnioskuję, że mówi Pani o neuralgii nerwu trójdzielnego - w przypadku wykluczenia innych możliwych przyczyn, można stosować terapię laserem, co powinno zmniejszyć dolegliwości ze strony nerwu.
Sam implant nie powinien pogłębić dolegliwości, ponieważ prawidłowo wszczepiony nie kontaktuje z nerwem.