Ból poniżej ucha po zamykaniu oczu, uczucie ciężkiej nogi i drżenie mięśni w całym ciele
Mam uczucie ciezkiej nogi drzenie miesni w calym ciele uczucie zmeczenia. Bol ponizej lewego ucha przy zamykaniu oczu. Zrobiony rezonans neurolog powiedzial ze wynik jest dobry nastepna wizyta dopiero w styczniu . co to moze byc? Chce zapisac sie prywatnie do lekarza pierwsze jednak chce zrobic wszystkie badania tylko jakie?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Na podstawie krótkiego opisu nie można zlecić konkretnych badań. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który po zbadaniu zleci odpowiednie badania dodatkowe.