Ból pośladka, biodra i łydki po operacji przepukliny kręgosłupa

Witam. 26/08/2013 miałam usuniętą przepuklinę międzykręgową odcinek lędźwiowy L4L5. Ból w krzyżu pozostał, rwa ustąpiła pozostało małe odrętwienie stopy. Na poćzątku grudnia pojawił się rwący sporadycznie ból - pośladek/biodro i łydka a w dniu dzisiejszym już nie mogę utrzymać się w pionie i siedzieć. Ulgę przynosi leżenie. Wróciłam do stanu z przed operacji. 12/12/13r. byłam u neurochirurga i mówiłam o tych objawach zbył mnie słowami, że tak będzie pobolewać. Co robić, tak się nie da żyć ?

W takim wypadku myślę, że trzeba by wykonać kontrolny rezonans magnetyczny kręgosłupa celem oceny obecnego stanu i określenia przyczyn obecnych dolegliwości. Z wynikiem należałoby skonsultować się ponownie z neurochirurgiem, który powinien podjąć odpowiednie działania (być może nawet ponowna operacja korygująca).