Ból pośladka i prawej nogi

Witam Od jakiegoś czasu mam problem z korzonkami.Przez długi okres bolał mnie prawy pośladek i prawa noga.Dopiero w wrześniu poszedłem z tym do lekarza, który przepisał tabletki, ale średnio mi pomogły, więc następnym razem dostałem zastrzyki, które bardziej mi pomogły.W ostatnim czasie pojawił się inny objaw, kiedy prostuje noge mrowi mi ją w dolnej części, a ból jest mniejszy.Co to może oznaczać?Czytałem różne opinie, nie które mówią że to trzeba po prostu przeczekać, samo minie. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.