Ból pośladka i wynik rezonansu magnetycznego
Witam mam takie pytanie odnośnie moich dolegliwosci od jakiegos czasu mam ból pośladka jakby skurcz. Miałem ostatnio rezonans magnetyczny wyniki są takie:Na poziomie L4-5 centralna wypuklina krążka miedzykregowego bez stenozy kanału kregowego i bez konfliktów korzennych .Na poziomie L5-S1 przodozmyk 1 stopniaz okreżną przepukliną zwężająca symetrycznie otwory boczne.Niewielka komponenta centralna przepukliny modeluje worek oponowy.Kanał kregowy bez stenozy .Ponadto wysokość krążków miedzykrę ok

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Czy autyzm jest wyleczalny?
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowny Panie - należy udać się do neurologa, ból wynika z ucisku wiązki nerwoej wychodzącej z rdzenia kręgowego.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków.