Ból pośladka po operacji torbieli włosowatej

Witam. Ok rok temu mialem torbiel wlosowata ktora zostala zooperowana. od jakiegos czasu pojawia sie bol posladka ktory przechodzi do uda, niekiedy boli mnie kregoslup w odcinku ledzwiowym. Bol jest ciagly jak by pieczacy. Moja Praca polega na jezdzie samochodem. Co to moze byc ? Mam 196cm wzrostu oraz 25 lat.

Proszę zgłosić się do byłego operatora!!! Ja , na odległość , bez zbadania - nie jestem w stanie powiedzieć nic konkretnego!!! zż