Ból prącia po stosunku - czy to normalne?

Mam 17 lat. Po wytrysku boli mnie prącie przez jakieś około 3 godzin. Ból nie jest uciążliwy ale martwi mnie. Moje pytanie jest następujące: Czy to jest normalne? Dodam, że miałem problem z węzłami chłonnymi ale lekarz ostatecznie doszedł do wniosku, że taka moja uroda i węzły zostaną powiększone raczej do końca mojego życia. Mam wrażenie, że ten ból promieniuje od węzła chłonnego w pachwinie, a prącie boli mnie od dolnej strony i pachwina z prawej strony, tam gdzie mam ten węzeł chłonny.

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane objawy są dość nieswoiste. Trudno określić podejrzewaną przyczynę, jednakże biorąc pod uwagę charakter bólu oraz wywiad wydaje się, że dolegliwości mogą mieć związek z infekcją bakteryjną układu moczowo-płciowego.
Aby określić dokładne rozpoznanie konieczne jest przeprowadzenie badania urologicznego oraz ewentualnych badań dodatkowych np posiewu nasienia. Po ustaleniu dokładnego rozpoznania będzie możliwe wdrożenie odpowiedniego leczenia.
Proponuję skonsultować problem z urologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl