Ból prawego biodra i pachwiny a opis RTG kręgosłupa
Mam 38 lat. Od trzech tygodni dokucza mi ból prawego biodra,pachwiny promieniujacy do nogi od kolana do kostki. Srodki przeciwbólowe pomagaja na krotko,zglosilam sie do lekarza. Zlecil mi zrobienie rtg kręgosłupa i w opisie jest obnizenie w tylnym odcinku tarczy miedzykregowej L1-L2, niewielkie zwyrodnieniowe zmiany wytworcze na krawędziach trzonow kręgów...tylko hirurg powiedzial mi ze od tego to niepowinno mnie bolec. A bol jest,tak samo w dzien i w nocy,chodzac utykam, nie moge chodzic normalnie.

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Szanowna Pani proszę zgłosić się na konsultację (badanie) do neurologa lub ortopedy. W większości podobnych wypadków wskazana jest farmakoterapia oraz rehabilitacja. Zadecyduje o tym lekarz po z b a d a n i u Pani. Pozdrawiam i życzę szybkiej poprawy.