Ból prawego jajnika co może być przyczyną?

Mam ból prawego jajnika od kiedy dostałam pierwsza miesiączkę, ból jest cały czas a podczas miesiączki nasila się do takiego stopnia, że czasami nie mogę wytrzymać jestem niepełnoletnia i nie mogę iść do lekarza nie wiem co robić proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Nasilenie dolegliwości bólowych w czasie miesiączki jednoznacznie wskazuje na przyczynę ginekologiczną. Niestety przyczyn takiego stanu jest wiele i bez badania ginekologicznego i badania USG jamy brzusznej, w tym narządów miednicy mniejszej nie jestem w stanie określić, co Tobie dolega.

Niepełnoletność nie jest przeciwwskazaniem do wizyty u ginekologa. W niektórych ośrodkach przyjmuje ginekolog dziecięcy, do którego, ze względu na swój młody wiek, powinnaś udać się z mamą. Jeżeli nie chcesz, by była przy badaniu, lekarz może poprosić mamę o wyjście z gabinetu.
Pozdrawiam.