Ból prawego jajnika i drętwienie nogi

Witam, mam pewien problem, od paru tygodni odczuwam ból prawego jajnika, do tego drętwieje i boli mnie noga po tej samej stronie . Zrobiłam badania moczu, wyszło że bakterie i leukocyty są liczne, lekarz (nie ginekolog) przepisał mi antybiotyk Ospamox 1000mg, jestem po dwóch tabletkach antybiotyku, jajnik mnie boli nadal, oprócz tego, zauważyłam lekkie plamienie krwią, nie wiem czy nie powinnam iść do ginekologa, czy poczekać może antybiotyk pomoże?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa. Po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.