Ból prawego jajnika i gorączka

Witam, od kilku dni bardzo boli mnie prawy jajnik. Z każdym dniem coraz bardziej, ból staje się nie do zniesienia i żadne leki nie pomagają. Około 2 tygodni temu byłam u ginekologa i stwierdził że mogłam poronić wczesna ciążę oraz podejrzewa torbiel na jajniku. Wczoraj skończył mi się też okres, który był brązowy i trwał 3 dni. W ostatnim czasie również mam wielkie parcie na pęcherz oraz gorączkę i wymioty. Czy mogę się z tym zgłosić do szpitala ? Ból jest nie do wytrzymania

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, jak najbardziej. Konieczna jest pilna diagnostyka. Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę najpierw udać się do swojego lekarza, najlepiej ginekologa, jeśli to niemożliwe to do lekarza rodzinnego, który po badaniu zdecyduje czy konieczne jest leczenie szpitalne i wystawi ewentualne skierowanie.
Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej, objawy są mocno nasilone i kontakt izbą przyjęć szpitala ginekologicznego jest jak najbardziej wskazany.