Ból prawego mięśnia posladkowego oraz pachwiny w nodze

Od jakiegos czasu boli mnie pachwina w prawej nodze, dodam, że gram w piłkę nożną. Do tego doszedł teraz ból prawego mięśnia posladkowego , to wszystko nie pozwala mi w miarę srawnie biegać bez odczuwania dyskomfortu, nie mowiac o wykonaniu sprintu. Czy zgłosić sie po skierowanie na USG i jakie mogą być skutki grania przy tej kontuzji? (pachwine na tą chwile okładam lodem i smaruje końską maścią )

Renata GrzechociĹska

Sugeruję udać się do ortopedy. Do tego czasu proponuję nie grać w piłkę i nie ćwiczyć oraz odciążać nogę.