Ból prawego pośladka i wyczucie małego guzka między pośladkami

Witam , od jakiś 2 tyg boli mnie prawy pośladek jak siedze są to takie przeszywające bóle a swój początek tak jakby miały od kosci ogonowej , nasila sie gdy sie pochylam do przodu w dodatku wyczułem mały guzek miedzy posladkami na wysokosci wlasnie kosci ogonowej.boli tez jak zakladam spodnie lub robie rozne skłony.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić konieczność odpowiedniej dalszej diagnostyki.