Ból prawego sutka i zgrubienie

Dzień dobry Jestem chłopakiem mam 19 lat mniej więcej 2 tygodnie temu zauważyłem ból prawego sutka i zgrubienie. Bolało tylko przy uciskaniu go teraz ból się zmniejszył obrzęk tez jednak nadal jest co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.