Ból prawej części głowy, wysoki puls i drętwienie połowy twarzy

Witam, mam 23 lata od pewnego czasu boli mnie prawa część głowy mam wysoki puls czasami osiągalny nawet do 120 dretwieje mi prawa czesc twarzy a ponadto od pewnego czasu rowniez dokucza mi bol ucha prawego . Bylam u neurologa ale nie stwierdzil nic u laryngologa rowniez bylam ale stwierdzil tylko zapanie blony bebenkowej ale bol nadal jest . NIE WIEM CO MI DOLEGA POMOCY !!!!!!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe ucha najpewniej są wynikiem opisanego przez laryngologa zapalenia błony bębenkowej. Sugeruję zatem kontynuować leczenie zalecone przez laryngologa. Ze względu na podwyższony puls warto wykonać badania w kierunku schorzeń tarczycy jak i EKG.