Ból prawej nogi od uda do stopy

Witam, mam ból prawej nogi; od uda aż do stopy;pod kolanem pojawiła się dziwna gulka; a na stopie obrzęk. cała noga wzdłuż żyły boli a obrzęk na stopie powiększa się, pojawia się drętwienie stopy. Poza tym ból w okolicach żebra,cały czas ale nasilający się po jedzeniu, brak apetytu, uczucie pełności, wzdęcia oraz częste wypróżnianie.

Aleksander Ropielewski

Pani objawy wskazują na dwie różne patologie. Z Pani opisu podejrzewam, że bóle kończyny dolnej są spowodowane niewydolnością naczyń żylnych, a nasilenie objawów wymaga szybkiej konsultacji z lekarzem. Odnośnie dolegliwości w okolicy prawego żebra i brzucha mogą to być objawy kamicy pęcherzykowej lub choroby trzustki. Tu również konieczna jest konsultacja z lekarzem, który zaproponuje diagnostykę i ew. dalsze leczenie.