Ból prawej piersi pod sutkiem

Witam! Mam 27 lat. Od dwóch tygodni mam okropny ból prawej piersi pod sutkiem. Gdy się dotknę ból jest jeszcze większy. Byłam u ginekologa który po zbadaniu stwierdził,że jest wyczuwalny guzek. Dał mi skierowanie do poradni chorób sutka. Jestem już umówiona na wizytę. Idę prywatnie. Chciałabym się dowiedzieć mniej więcej na jakie badania powinnam zostać wysłana. Nie chcę zostać oszukana, tylko na prawdę zbadana. Z góry za odpowiedź dziękuję !

Trudno jest radzić przez internet bez zbadania pacjentki!!! Myślę , że należałoby zacząć od usg i dalej ew. mammografia , zż