Ból prawej ręki, barku i szyi

Witam! mam problemy z kręgosłupem,obecnie dokucza mi ból reki ,ramienia barku i głowa.robiłam TK kręgosłupa C1-C7 i Są zmiany zwyrodnieniowe na całym tym odcinku.obecnie dokucza mi ból prawej reki i barku szyi i głowy chwilami to mam aż zawroty.czekam na wizytę do neurologa.proszę mi podpowiedzieć do jakiego lekarza mam się udać oprócz neurologa.Ewa z Czestochowy

Podstawowym leczeniem w takiej sytuacji jest leczenie farmakologiczne i rehabilitacyjne.... na które może skierować ortopeda czy neurolog.