Ból prawej strony brzucha

Witam. bardzo boli mnie brzuch w prawym dolnym rogu jak zginam nogę i i nie tylko i dość często oddaję mocz. jestem w 14 dniu cyklu, mój śluz od kilku dni jest ciągliwy przezroczysty. Niekiedy tez troszkę biały i niekiedy jest go w ogóle mało.I jest uczucie mokrości. Czy moge być w ciaży ? Dodam że współzyłam na 2 dni po miesiączce w 8 dniu cyklu przy czym śluz był biały i gęsty, jak w dni niepłodne. Moje cykle trwają 30/31 dni lecz ostatnio był 32 i 28 dniowy przez luty.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opisane objawy to raczej owulacja aniżeli wczesne objawy ciąży. Na wszelki wypadek powinna Pani wykonać kontrolnie test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki lub po tym terminie. Wcześniejsze wykonanie testu nie ma sensu, gdyż wynik będzie niewiarygodny.