Ból prawej strony brzucha i nieprawidłowy wynik WBC
Witam,od niedawna boli mnie prawa strona brzucha,promieniuje do pachwiny,nerki i lędźwi.Ogólne badanie moczu prawidłowe,krwi-prawidłowe oprócz:WBC 3,85G/l(4-11),Biliburina 1,3mg/dl (<1,2).Proszę o interpretację wyników.Za 3tyg mam usg jamy brzusznej.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Zawsze wyniki należy ocenić w całości, podane parametry nie są bardzo odbiegające od normy. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję poczekać do wyników badania USG.