Ból przedramienia i guzek

Witam, mam 22 lata jestem kobietą. Od ponad tygodnia odczuam ból przedramienia przeszywający kiedy opieram się na ręku. Od 3 dni wyczuwam tam guzek zaraz za łokciem od weewnętrznej strony jest bolący. Czy mam poczekać aż przestanie boleć czy raczej powinnam się z tym udać do jakiegoś lekarza ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam