Ból przepukliny pachwinowej

to była przepuklina pachwinowa, po prawej stronie i tam własnie mnie boli..

W zależności jaką metodą był przeprowadzany zabieg operacyjny ( laparoskopową , tzw." otwartą " i tu czy bez napięciową , przy użyciu siatki czy tez bez niej ) czasu jaki upłynął od zabiegu ilość przyczyn dolegliwości może być duża.
Przy metodzie laparoskopowej dolegliwości utrzymują się najczęściej krótko lub wcale. Zdarzają się jednak np. z powodu wadliwego zaklipsowania siatki , krwiaka okostnowego , wciągnięcia nerwu w klips itp. Przy metodach otwartych dolegliwości wynikać mogą z procesu gojenia , krwiaka, nietolerancji szwów . Najczęściej dolegliwości ustępują od 3 do 6 miesięcy od zabiegu. W różnym niezależnie od czasu od zabiegu i metody zabiegu może pojawić się wznowa przepukliny .Najlepiej aby udała się Pani do chirurga i to najlepiej do tego , który operował ponieważ wie jakie trudności napotkał podczas operacji i dać się zbadać

Proszę o uściślenie pytania. Co oznacza to była? Czy już została zoperowana? Czy boli po operacji? Czy boli dużo później po zaopatrzeniu przepukliny? Proszę podać szczegóły w tym względzie.