Ból przy łopatce u mamy z rakiem żołądka

Witam serdecznie Moja mam ma raka żałądka , miewa bóle żałądka oraz kregosłupa, natomiast osotatnio skarży sie na pół przy łopatce, jak dzwiga rękę.czym ją nasmarować lub co można podać przecibólowego aby złagodzić bobolewanie???

Aleksander Ropielewski

Proponuję miejscowe maści przeciwzapalne oraz rozgrzewajace. Ponadto polecam kontakt z poradnialeczenia bólu, ponieważ w obecnej sytuacji zdrowotnej nie mozna stosować wszystkich środków przeciwbólowych. Po ustaleniu szcegółowej sytuacji klinicznej będzie można zaproponować skuteczne i najmniej obciążające leczenie.