Ból przy oddawaniu moczu a ryzyko ciąży

Podczas zabawy partner ocieral sie o mnie ale nie doszlo do wytrysku. Parę dni później przed miesiaczka zaczelam sie obawiać ciazy i zaczelam sie strasznie stresować. Bolal mnie zoladek, brzuch na dole, czesto oddawalam mocz. Po ponad 3 tyg od tego wydarzenia zrobiłam test ciążowy negatywny. Uspokoilam się, zaczelam regularnie oddawać mocz, na zoladek wzielam krople zoladkowe i przestalo. A okresu nadal nie ma jedynie biala gęsta wydzielina i czasem bol przy oddawaniu moczu. Co sie dzieje?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. Ból przy oddawaniu moczu może być spowodowany infekcją dróg moczowych. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.