Ból przy oddawaniu moczu i infekcja bakteryjna pochwy

Potworny ból(pieczenie) sromu podczas oddawania stolca.Ból jest silny! Mam infekcję pochwy od 11mc.Lekarz pomimo antybiogramów nie potrafi wyleczyć.Ból po parunastu minutach zmniejsza się ale nie znika.Bakteriolog doradziła mi smarować się tam wazeliną z odrobiną vitaminy A+E by odbudować po lekach zniszczony nabłonek.Ulga jest do pewnego czasu jednak ból przy kupie nie zmiejszył się.Przy oddawaniu moczu też mnie piecze ale nie aż tak.Teraz nie biorę nic bo te leki mi nie pomagały, ale co dalej?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji warto udać się na wizytę do proktologa aby ocenić kanał odbytnicy pod kątem ewentualnych patologii.