Ból przy poruszaniu i oddychaniu po uderzeniu w żebra

Witam. Uderzyłem się na wysokości lewego 6 żebra 3 dni temu. Prześwietlenie nic nie wykazało ale cały czas mam ogromny ból przy poruszaniu oraz przy głębszym oddechu, kaszlu, kichaniu... Kilkanaście minut temu zjadłem popcorn i po kilku minutach ból się bardzo nasilił. Promieniuje niżej i wyżej aż do barku. Jest tak silny że z trudem się poruszam. Z czym to może być związane? Pozdrawiam i proszę o pomoc.

witam,
ból jest bólem pourazowym - minie w ciągu kilku dni.
Jeżeli RTG klp nic nie wykazało, nie ma powodów do niepokoju
Proszę przyjmowac środku przeciwbólowe i przeciwzapalne, np. ibuprofen