Ból przy różnych pozycjach seksualnych

Od kilku miesięcy razem z chłopakiem zaczęliśmy współżyć... Na początku było wszystko dobrze, ale od kilka tygodni gdy zaczynamy i mi wkłada czuje ból poniżej brzucha. Nie wiem od czego to może być Proszę o pomoc Zamiast przyjemności odczuwam straszny ból

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wskazana jest konsultacja u ginekologa, który oceni czy w Pani przypadku nie doszło do pojawienia się stanu zapalnego w obrębie narządu rodnego.