Ból przy ściąganiu napletka - czy mam za krótkie wędzidełko?

Wydaje mi się, że mam za krótkie wędzidełko, ponieważ podczas wzwodu, kiedy ściągam skórę z penisa, następuje straszny ból. Jeżeli można to prosiłbym o podanie maila, wtedy wysłałbym zdjęcie i pani sama rzuciłaby na to okiem - jeśli wyrazi pani na to zgodę - myślę, że nie będzie to niemiły widok. Mam 17 lat.
17 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane dolegliwości podczas odciągania napletka znad żołędzi mogą sugerować problem stulejki.
W warunkach fizjologicznych odciągnięcie napletka zarówno w spoczynku prącia, jak i jego wzwodzie nie powinno powodować żadnych dolegliwości. Wszelkie dolegliwości bólowe w tej sytuacji są objawem niepokojącym i wymagają badania urologicznego.
Aby potwierdzić to podejrzenie konieczne jest badanie urologiczne. Po ustaleniu rozpoznania będzie możliwe ewentualne zakwalifikowanie Pana do zabiegu plastyki napletka.
Warto wiedzieć, że porady na łamach naszych serwisów są anonimowe i może Pan zamieszczać linki do zdjęć znajdujących się na serwerach zajmujących się hostingiem plików.
Proponuję skonsultować problem z urologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl