Ból przy uścisku dłoni po dwumiejscowym złamaniu kości śródręcza

Czy w przyszłości będę odczuwał skutki dwumiejscowego podgłówkowego przypodstawnego złamania z deformacją 5 kości śródręcza? funkcje palców są zachowane jedynie mały palec lekko odstaje i kostka jest nieco cofnięta, odczuwam też lekki ból przy uścisku dłoni.
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie da się jednoznacznie określić czasu powrotu do pełniej sprawności oraz zniesienia dolegliwości bólowych. Proces gojenia u każdego pacjenta przebiega w indywidualnym tempie. Wszelkie wątpliwości powinien rozwiać lekarz prowadzący podczas kolejnej wizyty kontrolnej.