Ból przy zakładaniu koronek na zębach

Dzien Dobry 2 dni temu mialem zakladane koronki na 4 zeby mimo znieczuleniu przez dentystye odczuwalem okropny bol przy zakladaniu na jedynce teraz jak tylko dotkne tego zeba bol jest nie do zniesienia nie moge nic ugrysc co rano dziasla sa opuchniete i tak jakby poszarpane z wygladu robia sie na nich biale kropki... Prosze o pomoc co z tym robic i jakie leki stosowac... Jesli to wazne to przed zalozeniem koron rano dziasla byly spuchniete a korony byly zakladane w ten sam dzien

hmmm trochę za mało danch-czy zęby są żywe, czy poleczeniu endo, jeżeli marttwe, to czy prawidłowo przeleczone, czy zaopatrzone wkładem KK, z jakiego materiału zrobione korony- to wszystko wpływa na diagnozę. niestety ból zawsze nam mówi że coś się dzieje. Najlepiej proszę szybko wrócić do tego dentysty i wszystko opowiedzieć