Ból przy zginaniu łokcia po stłuczeniu

Dzień Dobry! Rok temu wywróciłam się i miałam mocno stłuczony łokieć i krwiaka z którego ściągali mi krew. Minął rok i niby wszystko ok ale po wysiłku nawet jak niosę plecak czy jak opieram się na wyprostowanej ręce to przy zginaniu czuje ból i czasami jak mam dłuższy czas zgięta rękę i chcę wyprostować to czuję blokadę i dopiero jak "strzeli to jest już normalnie. Czy można coś z tym zrobić?

Witam. Niestety mało prawdopodobne jest, że dolegliwości ustąpią samoistnie. Ulgę przynieść mogą natomiast regularne ćwiczenia stawu.