Ból przypominający kolkę po wysiłku

Witam, ostatnio po dość sporym wysiłku fizycznym odczuwam ból po prawej stronie. Jest to ból podobny do kolki po wysiłku jednak utrzymuje się już tydzień. Jest tępy i kłujący, lekko promieniuje do łopatki. Boli w okolicy wątroby tak jakby. Nasila się podczas chodzenia, nie boli podczas schylania itp. Co to może być ? Dodam, że mam stresujący tryb życia, ale to raczej nie od tego, ponieważ tak jak mówię, ból zaczął się po wysiłku.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może naderwanie mięśni. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.