Ból rąk i nóg u męża

Witam serdecznie! Mąż już od sierpnia skarży się na ból rąk i nóg.Chodzi po lekarzach już zaliczył pięciu i żaden nie wie co to jest.Bolą ręce nie można chwycić nawet szklanki,i nogi nie może chodzić.Jeden dzień leży bez ruchu ,a na drugi dzień wstaje i może funkcjonować.I tak w kółko.Może to nie wiem co.Proszę o radę.Pozdrawiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Objawy podawane przez Panią mogą być spowodowane np. zaburzeniami neurologicznymi, reumatologicznymi, ortopedycznymi. W celu zdiagnozowania wymagany jest szereg badań laboratoryjnych i obrazowych. Dlatego należy skonsultować się z internistą, który skieruje męża do odpowiedniego specjalisty.