Ból rąk, nóg, pleców, podwójne widzenie oraz nerwica lękowa

Witam, jako że limit znaków to postaram się krótko i treściwie: objawy : ból ramion/rąk/nóg/pleców, uczucie dyskomfortu w połowie pleców (nie boli, raczej irytujące uczucie) i różne przypadkowe bóle na całym ciele. do tego podwójne widzenie (na 2 oczu, lecz tylko bliskie obiekty, jakby nakładał się obraz, okulista nie widział żadnych wad). Miałem RM głowy, liczne badania krwi/moczu, wizyty u neurologa. Wiek 20 lat/187cm/130kg/tryb lenia (brak aktywności fizycznej) i nerwica lękowa/hipochondria
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Wszystko wskazuje na to, że Pana dolegliwości mają głównie podłoże psychiczne. Leczenie zaburzeń lękowych jest zazwyczaj trudne i długotrwałe. Wymaga również podjęcia psychoterapii. Myślę że warto zgłosić się do poradni zdrowia psychicznego w celu optymalizacji dotychczasowego leczenia.