Ból ramienia i szyi a zmiana pogody

Bol lewego ramienia.Witam mam pytanie otoz co jakis czas zazwyczaj jak jest zmiana pogody mam ból ramienia lewego to jest taki bol jakby kosc mnie bolala nie moge podniesc reki czuje jakby cos ciezkiego na niej lezalo.dodam tylko ze mam tylko jedna reke wlasnie lewa i lekarz jak poprosilam o zabiegi to powiedzial ze mam ja oszczedzac ale tak sie nieda niestety,doszedl mi takze bol po lewej stronie szyji tak jakby przewianie ale to nie jest to bo to trwa juz jakis dluzszy czas.prosze o porade
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Polecałbym w pierwszej kolejności wizytę u innego lekarza. Prawdopodobnie konieczne będzie także badanie obrazowe kręgosłupa. Swoją drogą oszczędzanie kończyny jest celowe, lecz mogę się tylko domyślać iż jest to mało możliwe.