Ból ręki i drętwienie palców

Mam pytanie mojego Tate od jakiegos czasu boli reka i dretwieja mu palce byl juz u lekarza rodzinnego ale nie dostal zadnego skierowania na badania tylko jakies leki po ktorych wcale nie jest lepiej a w. Nocy z bolu spac nie moze . Mam pytanie co moze dolegac mojemu Tacie i do jakiego specjalisty powinien sie udac ?

Piotr Jurczyk

Witam. Potrzeba byłoby uzyskać więcej informacji, między innymi o charakterze bólu, okolicznościach jego pojawiania się oraz współistniejących chorobach. Pierwsze, co przychodzi do głowy, to zespół cieśni, zespół korzeniowy szyjny lub zaburzenia naczynioruchowe. Wizyta u neurologa lub ortopedy może być dobrą decyzją. Pozdrawiam.