Ból ręki i łydki a przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych przez 4 lata

Witam.Mam pewnien problem.Od pewnego czasu boli mnie prawa reka i łydka nogi.Ból jest staly ale raz łagodny raz mocniejszy,Nie codziennie boli.Zrobiłam badania krwi wyszlo ze mało żelaza.Doktor zapisala mi tabletki i za miesiąc kolejne pobranie krwi.Martwie sie ze może byc to poczatek zakrzepicy tym bardziej ze bralam 4 lata tabl.antykoncepcyjne(ktore juz odstawilam,chociaz wolalabym je nadal zazywac).Czy to moze byc wina zazywania tabletek antynokcepcyjnych? Proszę o porade.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak wychodzą badania krwi pod względem jej gęstości? czy jest zaczerwieniona kończyna? czy nastąpiło zwiększenie obwodu kończyny. Proszę koniecznie udać się do lekarza, bez badania nie można nic więcej powiedzieć.